Blogger templates

Vitakraft IQ0 komentárov
Už ste počuli niekedy o Vitacrafte alebo Miomate? To vám je zázračná vecička! Je to výrobník na rastlinné mlieko a dajú sa v ňom pripravovať perfektné krémové polievky a iné  zdravé dobroty.  Kúpila som si ho hlavne kvôli tomu, že som chcela trochu obmedziť kravské mlieko. Najčastejšie v ňom robím mandľové alebo kokosovo-ryžové mlieko a potom si z neho na raňajky mixujem smoothie. Ale už som sa naučila robiť aj polievky. Treba vedieť správne odhadnúť množstvo zeleniny, aby mala takú akurát hustotu. Ale radšej hustejšiu, tá sa dá potom zdriediť vriacou vodou. S riedkou polievkou už veľa vody nenamútite :) Minule som skúšala aj hrachovú kašu z lúpaneho hrachu, je to fakt bomba. Všetko tam len nahádžete a za 20 minút máte hotovo.
Kúpila som si ho prednedávnom v mojom obľúbenom zdravom obchodíku U materinej dúšky a ešte som dostala 5 euro na ďalší nákup.

A čo vy a zdravá strava? Tiež občas nahrádzate kravské mlieko rastlinným?Takúto fajnú brokolicovo-hrachovú polievočku som si uvarila, dozdobená tekvicovým olejom a ľanovými semiačkami

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

newer post older post